You can buy 2016 adidas F50 adizero FG Messi - Neon Orange/Running White Ftw/Earth Green form these sites soccerbp, soccergp.com, soccertutu.com, soccerwo.com, lovecleats.com.

Jak zablokować niechcianą pocztę?
Dzisiaj jest: 17 Październik 2017      Imieniny obchodzą: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora

Twoje Luton

Jak zablokować niechcianą pocztę?

Jak zablokować niechcianą pocztę-150Do naszych domów przychodzi oprócz normalnych listów i rachunków rzeczywiście wiele innej korespondencji. Część jest zaadresowana na nazwisko obecnego lokatora, część na nazwisko poprzednich mieszkańców, jeszcze inne mają zamiast nazwisk tylko określenie: „Occupier" (czyli osoba, która zajmuje dany lokal – może to być lokator, a może być właściciel domu). Jeszcze inny typ korespondencji to ulotki i materiały reklamowe przynoszone przez listonosza. Ponadto do mieszkań są przez drzwi wrzucane również ulotki roznoszone przez inne osoby, wynajęte na przykład przez właścicieli take-away-ów.


 

Każdy z tych typów korespondencji należy zablokować osobno.
Jeśli chodzi o niechcianą korespondencję, przychodzącą na nasze nazwisko i adres, to można zablokować ją, rejestrując swoje preferencje dotyczące poczty – Mailing Preference Services na stronie internetowej www.mpsonline.org.uk
Klikając w słowo: "Register" zostaniemy przekierowani na podstronę, na której znajdują się cztery opcje. Bez zmieniania opcji proszę (domyślna: pierwsza), proszę przejść DALEJ – NEXT.
Na kolejnych stronach trzeba:
1) podać swój kod pocztowy,
2) wybrać numer domu,
3) wybrać tytuł grzecznościowy i wpisać imię i nazwisko,
4) wybrać źródło informacji – gdzie Państwo dowiedzieli się o tej usłudze; proszę zaznaczyć OTHER i najlepiej wpisać nazwę naszego portalu
5) wybrać powód blokowania poczty – najlepiej zostawiając opcję domyślną (Stop unwanted mail)
6) potwierdzić decyzję i podać swój adres e-mailowy dwukrotnie.
Zablokować pocztę można również telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 0845 703 4599.
Jeśli chodzi o korespondencję przychodzącą nie w kopertach, bez podawania adresu czy nazwiska odbiorcy, czyli o bezpłatną prasę, ulotki, broszury itp., to można zablokować ją korzystając z serwisu Your Choice. Aby zablokować taką korespondencję na dwa lata, trzeba skontaktować się listownie, telefonicznie lub e-mailowo z wydziałem Twój Wybór (Your Choice) brytyjskiego Stowarzyszenia Mailingu Bezpośredniego – Direct Mailing Association.
Oto te dane kontaktowe:
'Your Choice' Preference Scheme Dept.
Direct Marketing Association (UK)
DMA House
70, Margaret Street,
London
W1W 8SS
Telephone: 020 7291 3300
e-mail: lub też przesyłając niechcianą pocztę w kopercie razem z informacją, kiedy i na jaki adres ona została dostarczona. Taki list należy wysłać na adres:
Scam Mail
PO Box
Exeter
EX1 9UN
Jest to trochę zachodu, ale jeśli dokucza tak bardzo ta niechciana poczta, to warto „rozprawić" się z nią raz na dwa lata. Nie ma możliwości zablokowania wszystkiego na zawsze.

Twoj Sukces UK logo 300 x 100

Polski Doradca Hipoteczny -310

Portale partnerskie

Polski Portal w Milton Keynes-160 bedford160

Kurs walut NBP

 Sprzedaż
Kupno
GBP
4,8189
4,7235
EUR
4,2934
4,2084
CHF
3,7232
3,6494
USD
3,6181
3,5465
Zaktualizowano 2017-10-16